(0472) 56-82-52; (0472)500-800

   +380 (63) 746-09-47

 Пн-Пт: с 08:30 до 17:00,                      Обед: с 12:30 до 13:00

Сб.: с 08:30 до 13:00,

Вс: выходной

  oleksandr09@ukr.net

Як позбутися конденсату на стінах?

blog image

Як позбутися конденсату на стінах?

декабря 3, 2018 News 0 Comments 83 Views

Хтось  за чашечкою ароматної кави мріє про відпочинок сонце, море, свіже гірське повітря, а хтось думає про те як позбутись «текучих стін». Багато людей стикаються з проблемою виникнення конденсату на стінах, підвищеної сирості чи навіть плісняви на відкосах та вентиляційних каналах. Але всі ми дбаємо про своє здоров’я та здоров’я близьких нам людей, особливо дітей, тому треба негайно діяти!!!

Сирість та конденсат на вентиляційному каналі з’являється через підвищену вологість та низьку температуру на поверхні. Поєднання цих двох факторів спричиняє появу точки роси на  вікнах, відкосах чи  вентиляційних каналах. Волога що знаходиться в приміщенні, через низьку температуру поверхні, починає конденсуватись в краплі води. Якщо це відбувається на протязі довгого часу, маємо ризики появи плісняви та грибку. Вирішуючи, будь-яку, проблему, потрібно боротись саме з причинами її утворення:

Метод  1. Замінити чи встановити систему вентиляції. Цей метод є досить дорогий та потребує в подальшій експлуатації періодичних профілактичних дій. Обов’язково встановлюйте вентиляційні системи з рекуператорами, що збережуть тепло в приміщенні. Інакше позбувшись додаткової вологи, ви позбудетесь нагрітого повітря.

Метод 2. Утеплення стін. Зробити це можна як ззовні так і з середини. Зовнішнє утеплення є більш ефективним, адже такий спосіб не змістить точку роси в середину приміщення, а отже не буде підвищуватись вологість. Але не завжди це можна реалізувати,  особливо це стосується квартир в багатоповерхових будинках. В таких випадках утеплити стіни допоможуть теплоізоляційні суміши. Це штукатурка та одночасне утеплення стін та відкосів. Приміщення стане швидше прогріватися, а температура на поверхні підніметься. Матеріали Тепловер наносяться штукатурним способом, отже утворення повітряних пустот під утеплювачем, де  також може збиратись конденсат – виключене!

Comments

Your feedbacks very important for us!

Всегда готовы предложить нужный товар, хорошую цену. Вам будет выгодно с нами!

Звоните прямо сейчас!

Scroll to Top